Strona główna »       Willa Jarowit »       Apartament Chimera »       Domek Mount Apart »       Zapytanie Rezerwacyjne »

Okolice naszych obiektów

Willa Jarowit

Zaciszna dzielnica willowa w lesie niedaleko Skoczni.Do Krupówek ok 15 min spacerem.

W pobliżu ( 5-10 min ) kompleks Skoczni Narciarskich - Wielka Krokiew , Droga pod Reglami i wejście do Doliny Białego oraz Centralny Ośrodek Sportu z basenem,kortami tenisowymi ,lodowiskiem, centrum odnowy biologicznej.

Atrakcyjna lokalizacja ze względu na bliskość gór i tras narciarskich -pod Skocznią tereny do nauki jazdy na nartach i uprawiania innych form "białego szaleństwa".W 5 min można dojść do ronda Jana Pawła II (kuźnickiego) skąd kursują busy do Kuźnic (stacja kolejki na Kasprowy Wierch),pod stoki Nosala, w kierunku dolin i wejść na wszystkie szlaki turystyczne min. Morskie Oko,Dolina Kościeliska i Dolina Chochołowska. 

Wokół domu kilkudziesięcioletni drzewostan zamieszkały przez wiewiórki i ptaki daje poczucie obcowania z przyrodą i zapewnia odpoczywającym ciszę i spokój.

Zapraszam na nocleg do Zakopanego do nas by zażyć piękna tutejszej przyrody i poczuć wyjątkową atmosferę tego miejsca..

Apartament Chimera

Do Krupówek jest 15 min spacerem.
W pobliżu wejście do Lasu Białego dalej do Doliny Białego i dojście do Skoczni Wielka Krokiew ( stoki do nauki jazdy na nartach )
W sąsiedztwie Hotel Belvedere , w którym  można skorzystać z basenu,centrum SPA,kręgielni i squasha.Dla miłośników dobrej kuchni w pobliżu dwie regionalne karczmy.
Willa w której mieści się Apartament CHIMERA jest miejscem związanym z kulturą Zakopanego-zbudowano ją w 1929 r  dla rzeźbiarza Józefa Paszkowskiego, który tu mieszkał i pracował do 1935 r,  w latach 1933-1937 mieszkał tu także pisarz Michał Choromański-autor powieści "Zazdrość i Medycyna",to tutaj spotykał się m.in. z Witkacym i Tadeuszem Dołęgą-Mostowiczem.

« POWRÓTJAROWIT
Ewa Osuchowska
ul. Zwierzyniecka 11
34-500 Zakopane
ZAPYTANIE
REZERWACYJNE
jarowit@tatrainfo.pl
600 466 175 / 18 20 124 56
1999-2020 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms